Godziny pracy : PON-PT (8.00 - 16.00)

mobile-icon Skontaktuj się z nami!665 151 559

Firma sprzątająca Falcon

Specjalnością naszej firmy sprzątającej jest profesjonalne i efektywne sprzątanie sprzątanie biur oraz obiektów mieszkaniowych i handlowych o każdym charakterze. Świadczy usługi z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości obiektów mieszkalnych, handlowo-usługowych oraz sprzątanie biur. Bogate doświadczenie zapewnia, nie tylko wysoką jakość usług, ale także osobisty nadzór właściciela nad każdym zleceniem oraz atrakcyjną cenę.

Wychodząc naprzeciw naszym klientom, staramy się do każdego podchodzić w sposób indywidualny, proponując elastyczny grafik prac oraz dostosowując się do ich oczekiwań oraz wymagań. Nasz przeszkolony zespół sprzątający wyposażony jest w profesjonalne stroje, najwyższej jakości sprzęt sprzątający oraz najskuteczniejsze środki czystości renomowanych firm. Bezpłatnie przyjeżdżamy do klienta i przygotowujemy wycenę.

 

Atuty

Największym atutem naszej firmy sprzątającej jest niewątpliwie indywidualne podejście do każdego klienta. Dla Nas nie istnieją dwa takie same obiekty i zlecenia, zapewniając profesjonalną obsługę klienta jesteśmy w stanie zagwarantować dokładne i rzetelne wykonanie prac w uzgodnionym terminie i konkurencyjnej cenie. Nasza firma sprzątająca zatrudnia przeszkolony personel, który dołoży wszelkich starań, aby prace przeprowadzane w Państwa domu lub firmie wykonywane były w sposób profesjonalny i bezpieczny. Na wypadek niemiłej niespodzianki posiadamy pełną polisę OC.

  • Profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia
  • Dokładność i rzetelność wykonywanych prac
  • Terminowość

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą abonamentową, która pozwoli Państwu zredukować koszty zachowując wysoki standard utrzymania czystości, oferujemy bezpłatna wycenę na terenie trójmiasta. Gorąco zachęcamy do podjęcia z Nami stałej współpracy na usługi; sprzątanie biur oraz apartamentów i mieszkań. Dla biur nieruchomość mamy specjalną ofertę przygotowania nieruchomości do transakcji.